K odeslání: 1 ks
AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 Unit
Ultra-Fast WiFi 6 Mesh
Armed with WiFi 6 technology, Deco whole home mesh WiFi is designed to deliver a huge boost in coverage, speed, and total capacity. Get on the latest mesh WiFi to enjoy the future network that loads faster and connects more.
Whole-Home Coverage: WiFi Dead Zone Killer
With clearer and stronger signals enhanced by BSS Color and Beamforming, Deco X50 boosts broader whole home WiFi coverage with great performance. Wireless connections and optional Ethernet backhaul work together to link Deco units, providing even faster network speeds and truly seamless coverage. Want more coverage? Simply add another Deco.

AI-Driven Mesh: Always Learning, Constantly Optimizing
Armed with AI-Driven Mesh, Deco X50 delivers smart WiFi that follows you wherever you are, without interruption. It automatically learns your network environment, client quality, and user behaviors. Sophisticated algorithms account for various factors so that Deco X50 provides ideal mesh WiFi, unique to your home. Walk through your home and enjoy seamless streaming at the fastest possible speeds.
Seamless Roaming with One WiFi Name
TP-Link Mesh means Deco units work together to form one unified network. Your phone or tablet automatically connects to the fastest Deco as you move through your home, creating a truly seamless WiFi experience.
Quick Setup with the Deco App
Unbox Deco, install the app and then simply follow the on-screen directions. Deco app will take care of the rest, getting your network up and running in minutes.
SPECIFICATIONS
Standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Data transfer rate: 2.4 GHz – 574 Mbit/s, 5 GHz – 2402 Mbit/s
Antenna: 2× integrated antenna
Ports: 3× Gigabit Ethernet RJ-45 (WAN/LAN)
Frequency band: 2.4 GHz, 5 GHz
Security: WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal
PoE support: no
Dimensions: 114 × 110 × 110 mm
| Brand | |
| Type specification : | Access point |
| Manufacturer : | TP-LINK |
| Technical specification | |
| Outdoor use : | no |
| Indoor use : | yes |
| Max. operating temperature (°C) : | 40 |
| Min. operating temperature (°C) : | 0 |
| Operating temperature min./max. (°C) : | 0/+40 |
| Data Rate (Mbps) : | 2402 (5GHz), 574 (2,4GHz) |
| Pack : | 2-pack |
| Display | |
| Display : | no |
| Communication | |
| Wi-Fi Standard : | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Network interfaces | |
| Wi-Fi frequency : | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN : | yes |
| LAN : | yes |
| Operation mode : | AP, Router |
| Port Speed : | 1 Gb/s |
| Encryption : | WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Wi-Fi : | yes |
| Inputs and outputs | |
| RJ-45 : | 3 |
| Card reader | |
| MicroSD card support : | no |
| Power supply | |
| PoE support : | no |
| Physical properties | |
| Color : | white |
| Depth (mm) : | 110 |
| Dimensions : | 114 × 110 × 110 mm |
| Width (mm) : | 110 |
| Height (mm) : | 114 |
| Additional equipment and features | |
| Certification mark : | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Warranty | |
| Warranty period EU (months) : | 36 |
| Warranty period CRN (months) : | 36 |
Kód: NAATPP0004
Kód: NAATPL1131
Kód: NARTPL1187
Kód: NAAZYX1069
Nezbytné soubory cookie pro základní funkce tohoto webu, jako je navigace na stránce a přístup do zabezpečených oblastí webu. Web nemůže bez těchto cookies správně fungovat.
Tyto soubory cookie umožňují webové stránce zapamatovat si vaše preference. Umožňují například zobrazit poslední navštívené produkty či stránky, nastavený jazyk či měnu stránky.
Statistické cookies nám pomáhají porozumět tomu, jak se vám se stránkami pracuje, abychom je mohli nadále vylepšovat. Shromažďování těchto dat je anonymní.
Záměrem marketingových cookies je zobrazovat reklamy, které jsou pro jednotlivého uživatele relevantní. Používají se ke sledování návštěvníků napříč webovými stránkami.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
Jako cookie se označuje malé množství dat, která server pošle vašemu prohlížeči, který si je uloží. Při každé další návštěvě téhož serveru jsou pak tato data serverem přečtena. Běžně slouží k rozlišování uživatele, aby si web zapamatoval nastavení předvoleb apod. Zjednodušují tak používání webů.
Cookies se ukládají na straně klienta (uživatele) jako krátké textové soubory.
Cookies neznamenají žádné nebezpečí pro počítač jako takový. Přesto mají cookies význam pro ochranu soukromí. Navštívený web si totiž může ukládat do cookies jakékoliv informace, které o návštěvníkovi zjistí, a může tak postupně zjišťovat zájmy konkrétního návštěvníka. V žádném případě však nelze cookies použít pro zjištění totožnosti návštěvníků.
Informací z cookies se dá posléze využívat pro cílenou reklamu, statistické vyhodnocování chování návštěvníků apod. Tyto informace však lze získávat i bez cookies, proto toto jejich využití nemůže být považováno za zvlášť nebezpečné.
Volně čerpáno z Wikipedie.
Slouží pro funkčnost webu. Může jít například o vaše nastavení jazyka webu, řazení produktů, umožňují zobrazit vám naposledy prohlížené produkty, udržují informací o přihlášení apod.
Tento web používá i služby, které buďto vám zjednodušují práci s webem, nebo nám poskytují anonymní statistická data. Tyto cookies jsou řízeny třetími stranami a my nemáme přístup ke čtení nebo zápisu těchto dat.
Jde zejména o systémy pro doručování reklamy nebo analýzy návštěvnosti.
Našimi partnery jsou:
Google Analytics – podrobnosti o tomto nástoji najdete zde
Google – bližší informace o pravidlech společnosti najdete zde
Sklik – bližší informace o pravidlech systému najdete zde
Facebook – bližší informace o pravidlech systému najdete zde
Z používání určitých cookies se můžete odhlásit na výše uvedených stránkách nebo na adrese http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Odpovědnost za firemní data - Jak Google zpracovává osobní údaje.
Většina prohlížečů cookies automaticky akceptuje, pokud není prohlížeč nastaven jinak. Používáním našeho webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies.
Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče.
Informace o nastavení konkrétního prohlížeče naleznete na těchto uvedených adresách:
Na tomto webu stejně jako všechny weby používáme soubory cookies. Pomáhají nám ke správné funkci webu ale i k zlepšování našeho webu pomocí měření návštěvnosti.
Zákon po nás chce vyžádat si k tomu váš souhlas. Ten můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na stránce Nastavení