Neznámá dostupnost

LUMIS Magnetické LED kruhové světlo: vaše světlo pro každý okamžik
LUMIS Magnetické LED kruhové světlo pro selfie zajistí, že budete vždy ve správném světle. Díky magnetickému uchycení je připraveno k použití během několika sekund – ať už pro spontánní selfie, profesionální reels nebo jasné video hovory.

Magnetické uchycení: bezpečně drží na každém zařízení
Žádná složitá montáž: světlo se bezpečně a přímo připevní k vašemu smartphonu, tabletu nebo notebooku. Drží naprosto pevně a je perfektním řešením pro rychlou tvorbu obsahu bez otravného příslušenství.

Dvoubarevné světlo: atmosféra nastavitelná v 5 stupních
Správná atmosféra na stisknutí tlačítka: vyberte si mezi teplým světlem pro útulné vlogy nebo chladným denním světlem pro jasné videohovory. S 5 nastavitelnými stupni dokonale přizpůsobíte vzhled vašemu prostředí.

2W výkon: vaše hlavní i doplňkové světlo na cesty
Kompaktní výkon pro váš obličej: s výkonem 2 W vám světlo poskytuje cílené osvětlení jako hlavní nebo doplňkové. Díky tomu se vyhnete tvrdým stínům a budete zářit při každém selfie nebo videu.

Design kruhového světla: ploché, lehké a vždy s vámi
Perfektní kapesní nástroj: díky ultrakompaktnímu designu kruhového světla je světlo extrémně ploché a lehké. Vejde se do každé kapsy u kalhot a je tak ideálním společníkem pro celý váš den.

Výkonná baterie: cca 45 minut plného výkonu
Nenechte se přerušit: integrovaná lithium-iontová baterie vám při plném výkonu poskytne energii na přibližně 45 minut. Ideální pro dlouhé streamy nebo rozsáhlé natáčení obsahu.
| Počet LED diod | 32 (bílá a žlutá) |
|---|---|
| Výkon | 2 W |
| Barevná teplota | 2500–6000 K |
| Index podání barev (CRI) | 92 |
| Index konzistence televizního osvětlení (TLCI) | 98 |
| Regulace výkonu | Nastavitelná v 5 stupních |
| Intenzita osvětlení |
2 500 K: 330 lux (0,3 m), 120 lux (0,5 m), 30 lux (1 m) 4 000 K: 400 lux (0,3 m), 145 lux (0,5 m), 37 lux (1 m) 6 000 K: 370 lux (0,3 m), 135 lux (0,5 m), 35 lux (1 m) |
| Úhel osvětlení | 120° |
| Napájení | Lithium-iontová baterie (3,7 V / 400 mAh / 1,48 Wh) |
| Vstup | USB-C, 5 V/ 1 A |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Připojení | USB-C konektor, magnetické připojení |
| Doba nabíjení baterie | cca 80 min. |
| Výdrž baterie | cca 45 min. (100% výkon) |
| Rozměry | Hmotnost | 18,9 × 6,56 × 1,12 cm | 44 g |
| Značka | |
| Upřesnění typu : | LED světlo |
| Výrobce : | ROLLEI |
| Použití a určení | |
| Druh příslušenství : | LED světlo |
| Fyzické vlastnosti | |
| Hmotnost (kg) : | 0.044 |
| Rozměry : | 189 × 65,6 × 11,2 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 24 |
Nezbytné soubory cookie pro základní funkce tohoto webu, jako je navigace na stránce a přístup do zabezpečených oblastí webu. Web nemůže bez těchto cookies správně fungovat.
Tyto soubory cookie umožňují webové stránce zapamatovat si vaše preference. Umožňují například zobrazit poslední navštívené produkty či stránky, nastavený jazyk či měnu stránky.
Statistické cookies nám pomáhají porozumět tomu, jak se vám se stránkami pracuje, abychom je mohli nadále vylepšovat. Shromažďování těchto dat je anonymní.
Záměrem marketingových cookies je zobrazovat reklamy, které jsou pro jednotlivého uživatele relevantní. Používají se ke sledování návštěvníků napříč webovými stránkami.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
Jako cookie se označuje malé množství dat, která server pošle vašemu prohlížeči, který si je uloží. Při každé další návštěvě téhož serveru jsou pak tato data serverem přečtena. Běžně slouží k rozlišování uživatele, aby si web zapamatoval nastavení předvoleb apod. Zjednodušují tak používání webů.
Cookies se ukládají na straně klienta (uživatele) jako krátké textové soubory.
Cookies neznamenají žádné nebezpečí pro počítač jako takový. Přesto mají cookies význam pro ochranu soukromí. Navštívený web si totiž může ukládat do cookies jakékoliv informace, které o návštěvníkovi zjistí, a může tak postupně zjišťovat zájmy konkrétního návštěvníka. V žádném případě však nelze cookies použít pro zjištění totožnosti návštěvníků.
Informací z cookies se dá posléze využívat pro cílenou reklamu, statistické vyhodnocování chování návštěvníků apod. Tyto informace však lze získávat i bez cookies, proto toto jejich využití nemůže být považováno za zvlášť nebezpečné.
Volně čerpáno z Wikipedie.
Slouží pro funkčnost webu. Může jít například o vaše nastavení jazyka webu, řazení produktů, umožňují zobrazit vám naposledy prohlížené produkty, udržují informací o přihlášení apod.
Tento web používá i služby, které buďto vám zjednodušují práci s webem, nebo nám poskytují anonymní statistická data. Tyto cookies jsou řízeny třetími stranami a my nemáme přístup ke čtení nebo zápisu těchto dat.
Jde zejména o systémy pro doručování reklamy nebo analýzy návštěvnosti.
Našimi partnery jsou:
Google Analytics – podrobnosti o tomto nástoji najdete zde
Google – bližší informace o pravidlech společnosti najdete zde
Sklik – bližší informace o pravidlech systému najdete zde
Facebook – bližší informace o pravidlech systému najdete zde
Z používání určitých cookies se můžete odhlásit na výše uvedených stránkách nebo na adrese http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Odpovědnost za firemní data - Jak Google zpracovává osobní údaje.
Většina prohlížečů cookies automaticky akceptuje, pokud není prohlížeč nastaven jinak. Používáním našeho webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies.
Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče.
Informace o nastavení konkrétního prohlížeče naleznete na těchto uvedených adresách:
Na tomto webu stejně jako všechny weby používáme soubory cookies. Pomáhají nám ke správné funkci webu ale i k zlepšování našeho webu pomocí měření návštěvnosti.
Zákon po nás chce vyžádat si k tomu váš souhlas. Ten můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na stránce Nastavení