To send: 4 pcs

Zabiják mrtvé Wi-Fi zóny
Deco M4 je jednoduché řešení, jak zajistit silný a stabilní Wi-Fi signál v každé části vašeho domova. Jednotka Deco může samostatně pokrýt běžnou domácnost a snadno se propojí s dalšími zařízeními, pokud budete chtít pokrytí rozšířit.
Podporuje připojení 2,4 GHz i 5 GHz a volitelný Ethernet backhaul pro vyšší stabilitu a výkon. Ideální pro různé typy domů – přízemní, patrové i ve tvaru L.

Bezproblémový roaming s jedním názvem Wi-Fi
TP-Link Mesh znamená, že jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné jednotné sítě. Váš telefon nebo tablet se automaticky připojí k nejrychlejší jednotce Deco, když se pohybujete doma a vytváří skutečně bezproblémový Wi-Fi zážitek.
Na rozdíl od tradičních směrovačů, kde musíte ručně přepínat mezi různými sítěmi, Mesh technologie zajišťuje plynulé přepínání bez přerušení připojení.

Zažijte Wi-Fi jako nikdy předtím
Deco M4 využívá technologii TP-Link Mesh pro silné a stabilní Wi-Fi pokrytí celé domácnosti. Jednotky spolupracují tak, aby vytvořily jednotnou síť s plynulým přechodem mezi signály, snadným nastavením, rodičovskou kontrolou a podporou až 100 zařízení.

Konec s výpadky při přehrávání
Síťové rychlosti třikrát rychlejší než u předchozí generace routerů díky bezdrátové technologii 802.11ac činí Deco schopným poskytovat připojení bez zpoždění až pro 100 zařízení.
Rychlosti:
5 GHz: 867 Mb/s
2,4 GHz: 300 Mb/s

2 v 1: Router a přístupový bod
Flexibilní a multifunkční Deco M4 zahrnuje řadu funkcí, které mu umožňují sloužit jako router nebo přístupový bod. Stačí si vybrat režim podle skutečných požadavků vaší sítě a zažít maximální bezdrátovou flexibilitu.

Silná rodičovská kontrola
Jednoduchá, intuitivní rodičovská kontrola usnadňuje udržení dětí v bezpečí, když jsou online. Systém nabízí komplexní sadu nástrojů pro správu přístupu k internetu.

Wi-Fi jednoduše a bez starostí
Vychutnejte si snadnou správu, ovládání hlasem a plnou kompatibilitu se všemi modely Deco.

Všechny jednotky Deco spolupracují
Deco M4 je kompatibilní se všemi ostatními modely Deco pro vytvoření Mesh sítě. Rozšiřte pokrytí Mesh Wi-Fi kdykoli jednoduchým přidáním dalších jednotek Deco.
Můžete použít Deco M4 jako hlavní jednotku s jinými modely jako satelity, nebo naopak použít Deco M4 jako satelit k výkonnějším modelům jako Deco M5, M9 Plus, P7 či M3W.

| Wi-Fi standardy |
Wi-Fi 5: IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2,4 GHz |
|---|---|
| Wi-Fi rychlosti |
AC1200: 5 GHz: 867 Mb/s (802.11ac) 2,4 GHz: 300 Mb/s (802.11n) |
| Wi-Fi dosah |
Domy se 3–5 ložnicemi (3pack): TP-Link Mesh technologie Volitelná ethernetová propojka 2× antény (interní) Beamforming |
| Ethernetové porty |
2× Gigabitové porty Na každou jednotku Deco Podpora WAN/LAN auto-sensing |
| Bezpečnost sítě |
SPI Firewall Řízení přístupu WPA-Personal, WPA2-Personal |
| Rozměry | 90,7 × 90,7 × 190 mm |
| Obsah balení |
Deco M4 (1pack): 1× jednotka Deco M4R 1× RJ45 Ethernet kabel 1× napájecí adaptér 1× rychlý instalační průvodce |
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Access point |
| Výrobce : | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Použití v exteriéru : | ne |
| Použití v interiéru : | ano |
| Provozní teplota max. (°C) : | 40 |
| Provozní teplota min. (°C) : | 0 |
| Přenosová rychlost (Mbps) : | 1167 |
| Balení | |
| Balení : | 1-pack |
| Displej a zobrazení | |
| Displej : | ne |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace : | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi : | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN : | ano |
| LAN : | ano |
| Rychlost portů : | 1 Gb/s |
| Šifrování : | WPA, WPA2 |
| Wi-Fi : | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény : | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet) : | 2 |
| Čtečka karet | |
| Podpora microSD karet : | ne |
| Napájení | |
| Napájení (V) : | 12 |
| Podpora PoE : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | bílá - černá |
| Hloubka (mm) : | 90.7 |
| Rozměry : | 190 × 90,7 × 90,7 mm |
| Šířka (mm) : | 90.7 |
| Výška (mm) : | 190 |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda : | CE, FCC, IC, RoHS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 36 |
Code: NAATPP0001
Code: NAATPL1064
Code: NARTPL1178
Code: NAATPL1151
Code: NAATPL1129
Necessary cookies enabling basic functions of this website, such as page navigation and access to secure areas of the site. The website cannot function properly without these cookies.
These cookies enable the website to remember your preferences. For example, they allow you to see the last products or pages you visited, the language you have set or the currency of the site.
Statistics cookies help us understand how you interact with the website so that we can continue to improve it. The collection of this data is anonymous.
The intention of marketing cookies is to display ads that are relevant to the individual user. They are used to track visitors across websites.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
A cookie is a small piece of data that a server sends to a user's browser, which stores it. Each time you visit the same server again, this data is read by the server. They are commonly used to distinguish the user, to help the website remember preference settings, etc. Therefore, they simplify the use of websites.
Cookies are stored on the client (user) side as short text files.
Cookies themselves cannot harm your computer. Nevertheless, cookies are important for privacy protection. This is because the website visited can store any information it learns about the visitor in the cookie and can thus gradually discovers specific user's interests. However, in no case can cookies be used to identify visitors.
The information from cookies can then be used for targeted advertising, statistical evaluation of visitor behaviour, etc. However, this information can also be obtained without cookies, so this use of cookies cannot be considered particularly dangerous.
Loosely taken from Wikipedie.
They are used for the functionality of the website. These may include your website language setting, product ordering, allow you to view your last viewed products, maintain login information, etc.
This website also uses services that either make it easier for you to use the website, or provide us with anonymous statistical data. These cookies are controlled by third parties and we do not have access to read or write this data.
These are mainly systems for advertising delivery or traffic analysis.
Our partners are:
Google Analytics – for more information about this tool click here
Google – for more information about the company's rules click here
Sklik – for more information about the rules of the system click here
Facebook – for more information about the rules of the system here
You can opt out of the use of certain cookies on the above pages or at http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Responsibility for company data - How Google processes personal data.
Most browsers automatically accept cookies unless the browser is set otherwise. By using our website, you consent to the storage of cookies.
You can also restrict or block the use of cookies in your web browser settings.
For information on your specific browser settings, please visit:
Like all websites, we use cookies on this website. They help us to make the site work properly but also to improve our site by measuring traffic.
The law requires us to ask for your consent to do this. You can change or revoke your consent at any time on the Settings page.