To send: > 10 pcs
Bezdrátová Wi-Fi kamera přináší živý monitoring ve Full HD kvalitě 1920 × 1080 px. Komprese H.265 snižuje nároky na přenos dat a úložiště. Zorný úhel 97° poskytuje dostatečný výhled a efektivně redukuje slepá místa. Pro nahrávání zřetelného videa i v naprosté tmě disponuje kamera nočním režimem s IR přisvícením do vzdálenosti až 20 m. Kamera disponuje detekcí pohybu, detekcí osoby/člověka a 110 dB sirénou. O narušení prostoru se ihned dozvíte skrze notifikaci, kterou kamera zašle do vašeho mobilního telefonu prostřednictvím aplikace Imou Life. Ta mimo jiné umožňuje pohodlnou vzdálenou správu, ovládaní kamery, živý náhled či přehrávání záznamu. Díky voděodolnému krytu dle IP65 nabízí kamera jak vnitřní, tak i venkovní možnost použití.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vlastnosti:
Zobrazení:
Rozlišení snímače: 2,0 Mpx
Snímací čip: 1/2,8" CMOS
Maximální rozlišení: 1920 × 1080 px
Snímková rychlost: 25/30 fps
IR přísvit: ano, do 20 m
Objektiv: f = 2,8 mm, pevný, úhel záběru 97° horizontálně, 52° vertikálně, 114° diagonálně
Rozhraní:
Rozhraní: 2,4 GHz
Wi-Fi: ano, IEEE 802.1b/g/n
Video komprese: H.265, H.264
Slot paměťových karet: microSD (max. 256 GB)
Audio: vestavěný mikrofon + reproduktor, siréna 110 dB
Mechanické vlastnosti a prostředí:
Napájení: externí adaptér, DC 5 V (1 A)
Krytí: voděodolná dle IP65
Pracovní teplota: -20 až +45 °C, vlhkost do 95 %
Rozměry: 72 × 52 × 51 mm
Hmotnost: 120 g
Na webových stránkách www.imou.com najdete aplikaci Imou dostupnou pro PC, Android i iOS. Upozorňujeme, že kamery značky Imou nejsou plně kompatibilní s NVR Dahua nebo jiným softwarem Dahua. Pokud chcete připojit kameru Imou k NVR Dahua, můžete to zkusit pomocí protokolu ONVIF, stejným způsobem jako u kamer jiných značek. Mějte však na paměti, že protokol ONVIF nezaručuje plnou kompatibilitu všech funkcí.
Ovládání aplikace IMOU
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Kamera |
| Výrobce : | IMOU |
| Technické detaily | |
| PIR : | ne |
| Použití v exteriéru : | ano |
| Slot pro paměťovou kartu : | ano |
| Stupeň krytí : | IP65 |
| Video kodeky : | H.265 |
| Video kodeky : | H.264 |
| Videoanalytika kamer : | detekce lidské postavy |
| WDR : | ne |
| Konektivita | |
| Jazyk aplikace : | angličtina |
| Jazyk aplikace : | čeština |
| Kompatibilní aplikace : | Aplikace výrobce |
| Podporované OS : | Windows |
| Podporované OS : | Android |
| Podporované OS : | iOS |
| Objektiv | |
| Clona objektivu : | pevná |
| Typ objektivu : | pevný |
| Zoom : | digitální |
| Multimédia | |
| Vestavěný mikrofon : | ano |
| Kamera | |
| Aktivní odstrašení : | zvuk |
| Barevné snímání 24/7 (ano/ne) : | ano |
| Inteligentní detekce pohybu : | Motion Detection |
| IP kamera : | ano |
| Motorický pohyb kamery : | ne |
| Motorický zoom a autofocus : | ne |
| Objektiv : | pevný |
| Přísvit kamery : | duální |
| PTZ ovládání : | ne |
| Rozlišení obrazu kamery (px) : | 1920 × 1080 |
| Rozlišení výstupu (Mpx) : | 2,0 |
| Technologie barevného snímání 24/7 : | Full-Color |
| Tvarový typ : | Cube |
| Vysoká citlivost v noci (ano/ne) : | ano |
| Kamera - Vlastnosti | |
| Alarm : | zvukový |
| Detekce : | postav/y |
| Detekce : | zvuku |
| Detekce : | pohybu |
| Detekce pohybu : | ano |
| LED reflektor : | ano |
| Noční vidění : | hybridní |
| Notifikace : | mobilní |
| Rotace : | ne |
| Zvuk : | vestavěný reproduktor |
| Zvuk : | vestavěný mikrofon |
| Komunikace | |
| Frekvence Wi-Fi : | 2,4 GHz |
| Podpora 4G/LTE : | ne |
| Podpora 5G : | ne |
| Wi-Fi : | ano |
| Wi-Fi, specifikace : | 802.11b/g/n |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi : | 2400 MHz |
| Vstupy a výstupy | |
| Alarm vstup/výstup : | ne |
| Audio vstup/výstup : | ne |
| Drátové připojení : | ne |
| Typ úložiště : | SD |
| Typ úložiště : | Cloud |
| Napájení | |
| Napájení : | do sítě |
| Podpora ePoE : | ne |
| Podpora PoE : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | bílá |
| Hmotnost (kg) : | 0.12 |
| Rozměry : | 72 × 52 × 51 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 36 |
Code: RAMSA0081
Code: KIPDAH1051
Code: KIPMOU1107
Code: KIPSRG1008
Code: IPKTPL0007
Necessary cookies enabling basic functions of this website, such as page navigation and access to secure areas of the site. The website cannot function properly without these cookies.
These cookies enable the website to remember your preferences. For example, they allow you to see the last products or pages you visited, the language you have set or the currency of the site.
Statistics cookies help us understand how you interact with the website so that we can continue to improve it. The collection of this data is anonymous.
The intention of marketing cookies is to display ads that are relevant to the individual user. They are used to track visitors across websites.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
A cookie is a small piece of data that a server sends to a user's browser, which stores it. Each time you visit the same server again, this data is read by the server. They are commonly used to distinguish the user, to help the website remember preference settings, etc. Therefore, they simplify the use of websites.
Cookies are stored on the client (user) side as short text files.
Cookies themselves cannot harm your computer. Nevertheless, cookies are important for privacy protection. This is because the website visited can store any information it learns about the visitor in the cookie and can thus gradually discovers specific user's interests. However, in no case can cookies be used to identify visitors.
The information from cookies can then be used for targeted advertising, statistical evaluation of visitor behaviour, etc. However, this information can also be obtained without cookies, so this use of cookies cannot be considered particularly dangerous.
Loosely taken from Wikipedie.
They are used for the functionality of the website. These may include your website language setting, product ordering, allow you to view your last viewed products, maintain login information, etc.
This website also uses services that either make it easier for you to use the website, or provide us with anonymous statistical data. These cookies are controlled by third parties and we do not have access to read or write this data.
These are mainly systems for advertising delivery or traffic analysis.
Our partners are:
Google Analytics – for more information about this tool click here
Google – for more information about the company's rules click here
Sklik – for more information about the rules of the system click here
Facebook – for more information about the rules of the system here
You can opt out of the use of certain cookies on the above pages or at http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Responsibility for company data - How Google processes personal data.
Most browsers automatically accept cookies unless the browser is set otherwise. By using our website, you consent to the storage of cookies.
You can also restrict or block the use of cookies in your web browser settings.
For information on your specific browser settings, please visit:
Like all websites, we use cookies on this website. They help us to make the site work properly but also to improve our site by measuring traffic.
The law requires us to ask for your consent to do this. You can change or revoke your consent at any time on the Settings page.

