To send: 3 pcs

Zabiják mrtvých zón Wi-Fi
Deco S7 nabízí snadný způsob, jak zajistit silný Wi-Fi signál v každém rohu vašeho domu, na ploše až 195 m² (sada s 1 jednotkou). Bezdrátová připojení a volitelné páteřní ethernetové připojení pracují společně na propojení jednotek Deco, díky čemuž bude vaše síť rychlejší a zajistí nepřerušované připojení všech zařízení.
Chcete větší pokrytí? Prostě přidejte další Deco.

Nepřerušované připojení pro udržení vysoké rychlosti
Systém TP-Link Mesh funguje tak, že jednotky Deco společně vytvářejí jednu unifikovanou síť. Váš telefon nebo tablet se automaticky připojuje k nejrychlejší jednotce Deco, jak se pohybujete po domě, abyste se mohli spolehnout na skutečně stabilní a nepřerušované používání Wi-Fi připojení.

Stabilní připojení pro více zařízení
Deco S7 zajistí spolehlivé připojení bez prodlev pro více než 100 zařízení. Dopřejte si rychlé síťové připojení pro všechna zařízení a aplikace, počínaje procházením webu, stahováním, streamováním a konče hraním her.
Dvoupásmové připojení s rychlostí až 1 900 Mbit/s:
• 5 GHz: 1300 Mbps
• 2,4 GHz: 600 Mbps

2 v 1 režim routeru a přístupového bodu
Flexibilní a multifunkční jednotka Deco S7 má spoustu funkcí, aby mohla plnit roli routeru nebo přístupového bodu. Jednoduše si vyberte režim, který vyhovuje vašim aktuálním síťovým požadavkům, a využívejte maximální flexibilitu bezdrátového připojení.

Instalace jednotky Deco S7 je rychlá a snadná. Jednoduše rozbalte systém, stáhněte si aplikaci Deco a postupujte podle pokynů na obrazovce.
Spravujte svou Wi-Fi síť z domu nebo vzdáleně pomocí aplikace Deco. Uvidíte všechna připojená zařízení a můžete jim přiřadit prioritu.
Po spárování se službou Alexa můžete jednotku Deco S7 ovládat pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Usnadněte si život.

Rodičovská kontrola
Přehledná, intuitivní rodičovská kontrola vám pomůže zajistit bezpečí vašich dětí v online světě.
Všechny jednotky Deco umí vzájemně spolupracovat
Deco S7 je kompatibilní s každým dalším modelem Deco a umí společně vytvořit síť Mesh. Pokrytí sítě Wi-Fi Mesh můžete kdykoli rozšířit přidáním dalších jednotek Deco.

| Standardy a protokoly |
Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2,4 GHz |
|---|---|
| Rychlosti Wi-Fi |
AC1900 5 GHz: 1300 Mbps (802.11ac) 2,4 GHz: 600 Mbps (802.11n) |
| Dosah Wi-Fi |
Domy se 3-5 ložnicemi (3pack) TP-Link Mesh technologie Volitelné ethernetové propojení 3× antény (interní) Beamforming pro rozšíření dosahu |
| Kapacita Wi-Fi |
Střední Dvoupásmová síť MU-MIMO pro současnou komunikaci s více zařízeními |
| Ethernetové porty |
3× gigabitové porty *Na jednu jednotku Deco Podpora WAN/LAN auto-sensing |
| Šifrování Wi-Fi |
WPA-Personal WPA2-Personal |
| Rozměry (Š × H × V) | 162,3 × 90,7 × 90,7 mm |
| Obsah balení |
Deco S7 (3-pack) 3 jednotky Deco S7 1 RJ45 ethernetový kabel 3 napájecí adaptéry Rychlý instalační průvodce |
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Access point/Repeater |
| Výrobce : | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Použití v exteriéru : | ne |
| Použití v interiéru : | ano |
| Provozní teplota max. (°C) : | 40 |
| Provozní teplota min. (°C) : | 0 |
| Provedení : | samostatně stojící |
| Přenosová rychlost (Mbps) : | 1300 (5GHz), 600 (2,4GHz) |
| Balení | |
| Balení : | 3-pack |
| Displej a zobrazení | |
| Displej : | ne |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace : | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi : | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN : | ano |
| LAN : | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm) : | 30 |
| Normy : | 802.11a/b/g/n/ac |
| Rychlost portů : | 1 Gb/s |
| Šifrování : | WPA-Personal, WPA2-Personal |
| Wi-Fi : | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény : | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet) : | 3 |
| Čtečka karet | |
| Podpora microSD karet : | ne |
| Napájení | |
| Podpora PoE : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | bílá - černá |
| Rozměry : | 162,3 × 90,7 × 90,7 mm |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda : | CE, FCC, RoHS, NCC, BSMI, JPA, JRF, VCCI |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 36 |
Code: NAATPP0001
Code: NAAZYX1068
Code: NAATPL1115
Code: NARTPL1187
Code: SPAGNS0013
Necessary cookies enabling basic functions of this website, such as page navigation and access to secure areas of the site. The website cannot function properly without these cookies.
These cookies enable the website to remember your preferences. For example, they allow you to see the last products or pages you visited, the language you have set or the currency of the site.
Statistics cookies help us understand how you interact with the website so that we can continue to improve it. The collection of this data is anonymous.
The intention of marketing cookies is to display ads that are relevant to the individual user. They are used to track visitors across websites.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
A cookie is a small piece of data that a server sends to a user's browser, which stores it. Each time you visit the same server again, this data is read by the server. They are commonly used to distinguish the user, to help the website remember preference settings, etc. Therefore, they simplify the use of websites.
Cookies are stored on the client (user) side as short text files.
Cookies themselves cannot harm your computer. Nevertheless, cookies are important for privacy protection. This is because the website visited can store any information it learns about the visitor in the cookie and can thus gradually discovers specific user's interests. However, in no case can cookies be used to identify visitors.
The information from cookies can then be used for targeted advertising, statistical evaluation of visitor behaviour, etc. However, this information can also be obtained without cookies, so this use of cookies cannot be considered particularly dangerous.
Loosely taken from Wikipedie.
They are used for the functionality of the website. These may include your website language setting, product ordering, allow you to view your last viewed products, maintain login information, etc.
This website also uses services that either make it easier for you to use the website, or provide us with anonymous statistical data. These cookies are controlled by third parties and we do not have access to read or write this data.
These are mainly systems for advertising delivery or traffic analysis.
Our partners are:
Google Analytics – for more information about this tool click here
Google – for more information about the company's rules click here
Sklik – for more information about the rules of the system click here
Facebook – for more information about the rules of the system here
You can opt out of the use of certain cookies on the above pages or at http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Responsibility for company data - How Google processes personal data.
Most browsers automatically accept cookies unless the browser is set otherwise. By using our website, you consent to the storage of cookies.
You can also restrict or block the use of cookies in your web browser settings.
For information on your specific browser settings, please visit:
Like all websites, we use cookies on this website. They help us to make the site work properly but also to improve our site by measuring traffic.
The law requires us to ask for your consent to do this. You can change or revoke your consent at any time on the Settings page.