To send: > 10 pcs
Bezdrátové reproduktory Genius SP-HF1220BT, které promění váš obytný prostor v koncertní sál. Jsou ideální pro ozvučení filmů, videí nebo poslech hudby v domácnosti. Stereo reproduktory se vyznačují dřevěnou konstrukcí, která podporuje čistý a vyvážený zvuk bez zkreslení. Dřevěný design efektivně potlačuje vibrace a další jevy, které ruší poslech.
Přirozenému podání pomáhá také 3,5" basový měnič. Celkový výkon 45 W RMS je dostatečně silné pro ozvučení celé místnosti. Bezdrátové připojení pomocí Bluetooth umožňuje snadné spárování se smartphonem, tabletem nebo notebookem bez kabelů. Díky kompaktním rozměrům reproduktory Genius SP-HF1220BT skvěle zapadnou na poličku, na stůl vedle PC nebo televize.
Stylové dřevěné Bluetooth reproduktory s výkonem 45 wattů RMS pro kvalitní stereofonní zvuk.
Reproduktory SP-HF1220BT kombinují elegantní dřevěný design s pokročilou 2pásmovou konstrukcí pro optimální reprodukci všech frekvenčních pásem. Každý reproduktor je vybaven 3,5" basovým měničem pro střední a nízké frekvence a 1,5" výškovým měničem pro čisté a jemné výšky.
Díky nezávislé regulaci basů a výšek si můžete přizpůsobit zvukový projev podle svých preferencí. Reproduktory nabízejí flexibilní připojení – bezdrátově přes Bluetooth nebo drátově pomocí 3,5mm audio kabelu. Kompatibilní s počítači, mobilními telefony, tablety, herními konzolemi i televizory.
Pokročilá konstrukce a materiály
Reproduktory využívají ultra-pevné MDF desky pro minimalizaci nežádoucích vibrací a rezonancí. Tato konstrukce zajišťuje čistší zvuk a lepší akustické vlastnosti celého systému.
Univerzální kompatibilita
Reproduktory jsou ideální pro Bluetooth zařízení včetně mobilních telefonů, tabletů, počítačů a notebooků. Díky kombinaci bezdrátového a drátového připojení můžete snadno přepínat mezi různými zdroji zvuku.
Obsah balení
V balení najdete reproduktory SP-HF1220BT, 3,5mm audio kabel, síťový kabel a rychlý návod k použití. Vše potřebné pro okamžité použití.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 45 W RMS
Konfigurace: 2.0
Měniče: basový 3,5", výškový 1,5"
Frekvenční rozsah: 25 Hz až 20 kHz
Poměr signál/šum: 65 dB
Napájení: 100–240 V, 50/60 Hz
Připojení: Bluetooth, 3,5mm audio jack, výstup pro sluchátka
Ovládání: hlasitost, basy, výšky
Rozměry: 280 × 195 × 120 mm (každý)
Hmotnost: 4065 g
Provedení: borovicové dřevo
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Reproduktory do 3 kg |
| Výrobce : | GENIUS |
| Reproduktory | |
| Frekvenční rozsah : | 25 Hz - 20 000 Hz |
| Konfigurace reproduktorů : | 2.0 |
| Výkon reproduktorů celkový (W) : | 45 |
| Výkon satelitu (W) : | 22.5 |
| Komunikace | |
| Bluetooth : | ano |
| NFC : | ne |
| Ovládání | |
| Dálkový ovladač : | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrátové připojení : | ano |
| Drátové připojení : | ano |
| Baterie | |
| Provoz na baterii/akumulátor : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | hnědá - černá |
| Hmotnost (kg) : | 4.065 |
| Materiál : | dřevo |
| Miniaturní : | ne |
| Přenosné : | ne |
| Rozměry : | 280 × 195 × 120 mm |
| Stolní : | ano |
| Další výbava a vlastnosti | |
| FM rádio : | ne |
| Přehrávání z microSD : | ne |
| Přehrávání z SD : | ne |
| Přehrávání z USB : | ne |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 24 |
Code: REPG9001
Code: REPG9001
Code: REPG9001
Code: REPG33964
Necessary cookies enabling basic functions of this website, such as page navigation and access to secure areas of the site. The website cannot function properly without these cookies.
These cookies enable the website to remember your preferences. For example, they allow you to see the last products or pages you visited, the language you have set or the currency of the site.
Statistics cookies help us understand how you interact with the website so that we can continue to improve it. The collection of this data is anonymous.
The intention of marketing cookies is to display ads that are relevant to the individual user. They are used to track visitors across websites.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
A cookie is a small piece of data that a server sends to a user's browser, which stores it. Each time you visit the same server again, this data is read by the server. They are commonly used to distinguish the user, to help the website remember preference settings, etc. Therefore, they simplify the use of websites.
Cookies are stored on the client (user) side as short text files.
Cookies themselves cannot harm your computer. Nevertheless, cookies are important for privacy protection. This is because the website visited can store any information it learns about the visitor in the cookie and can thus gradually discovers specific user's interests. However, in no case can cookies be used to identify visitors.
The information from cookies can then be used for targeted advertising, statistical evaluation of visitor behaviour, etc. However, this information can also be obtained without cookies, so this use of cookies cannot be considered particularly dangerous.
Loosely taken from Wikipedie.
They are used for the functionality of the website. These may include your website language setting, product ordering, allow you to view your last viewed products, maintain login information, etc.
This website also uses services that either make it easier for you to use the website, or provide us with anonymous statistical data. These cookies are controlled by third parties and we do not have access to read or write this data.
These are mainly systems for advertising delivery or traffic analysis.
Our partners are:
Google Analytics – for more information about this tool click here
Google – for more information about the company's rules click here
Sklik – for more information about the rules of the system click here
Facebook – for more information about the rules of the system here
You can opt out of the use of certain cookies on the above pages or at http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Responsibility for company data - How Google processes personal data.
Most browsers automatically accept cookies unless the browser is set otherwise. By using our website, you consent to the storage of cookies.
You can also restrict or block the use of cookies in your web browser settings.
For information on your specific browser settings, please visit:
Like all websites, we use cookies on this website. They help us to make the site work properly but also to improve our site by measuring traffic.
The law requires us to ask for your consent to do this. You can change or revoke your consent at any time on the Settings page.